تعهد ما به تعالی: 

ما متعهد هستیم که بالاترین سطح خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم و افتخار می کنیم که یک شرکت متوسط ​​در صنعت خود در این منطقه هستیم. طی 20+ سال گذشته ما اهداف اصلی خود را تحقق بخشیدیم زیرا تنها بر یک مأموریت متمرکز بوده ایم: تأمین نیازهای مشتریان ،. ما قصد داریم این مسیر را ادامه دهیم تا اهداف رشد خود را بیشتر کنیم.

آموزش و توسعه

در آتشپا ، ما به توسعه کارمندان اعتقاد داریم. علاوه بر مربیگری و بازخورد منظم که توسط مدیر آنها ارائه می شود ، همه کارمندان ما به آموزش های محل کار دسترسی دارند. ما به طور فعال محصور می شویم و تمام تلاش خود را می کنیم تا کارمندان خود را برای شرکت در دوره های آموزشی / کارگاهی ، کلاس های آموزش الکترونیکی و کسب گواهینامه های مربوط به تجارت و عملکرد شغلی مبتنی بر کلاس خود در اختیار بگیریم. ما همچنین علاوه بر بررسی غیررسمی در طول سال ، بازخورد رسمی سالانه عملکرد را به کارمندان ارائه می دهیم.

تعهد ما به تنوع:

برای اینکه یک ارائه دهنده خدمات لجستیک پیشرو باشیم ، به بهترین افراد نیاز داریم. ما با درگیر کردن افراد با طیف گسترده ای از تجربه ، زمینه ها و توانایی ها ، از روش های جدید تفکر تشویق می کنیم ، فرهنگ فراگیری را تقویت می کنیم و تجارت خود را قویتر می کنیم. وقتی به آتشپا بپیوندید ، بخشی از فرهنگ ساخته شده بر اساس احترام خواهید بود – فرهنگی که استعدادهای بی نظیر همه افراد تیم را تشخیص می دهد.

شرکت آتشپا در سال 1994 توسط گروه کوچکی از مدیران با بیش از 20 سال تجربه صنعت حمل و نقل تاسیس شد. این شرکت تحت هدایت مدیریت باتجربه ، به یک شرکت پیشرو در ارائه خدمات حمل و نقل کالا در منطقه خاورمیانه تبدیل شده است که در 30 کشور و 3 قاره به مشتریان  خود خدمات ارائه می دهد. ما موفقیت و شهرت صنعت خود را با سخت کوشی و تعهد بی وقفه نسبت به مشتریان خود بدست آورده ایم. همانطور که وارد مرحله جدیدی از صنعت می شویم ، با تمرکز شدید بر مشتریان ، ارزشهای اصلی و نسل جدیدی از نیروی کار جوان و با استعداد در پشت سر خود ، اطمینان داریم که می توانیم با همه چالشهای پیش رو روبرو شویم و مسیر موفقیت خود را ادامه دهیم.

ما هر روز تلاش می کنیم با ارائه راهکارهای لجستیکی موثر که فراتر از استانداردهای صنعت است با تلاش برای فراتر از انتظارات ، به مشتری خود ارزش افزوده ایجاد کنیم.

 

چشم انداز ماموریت

ماموریت ما:

ارائه راه حل های حمل و نقل مطمئن ، کارآمد و مقرون به صرفه به مشتریان محلی و جهانی ما.

دیدگاه ما:

مشتری مدار ، نوآورترین و حرفه ای ترین شرکت لجستیک مستقر در خاورمیانه با دستیابی به رشد و عملکرد مالی برتر.

 

اصول کسب و کار

در آتشپا ، با اولویت قرار دادن مشتریان 5 اصل به شرح ذیل دنبال می شود .

یکپارچگی:

فعالیت با یکپارچگی کامل در هسته اصلی جزو اصول کار ماست. شما می توانید به ما تکیه کنید ، همیشه با صداقت و شفافیت عمل می کنیم و مسئولیت اقدامات خود را به عهده میگیریم.

تعهد به تعالی:

ما در یک صنعت  جذاب و بسیار رقابتی فعالیت می کنیم. برای رسیدن به موفقیت ، ما باید خود را متعهد به تعالی از طریق سخت کوشی و نوآوری کنیم. با کنار هم قرار دادن افراد ، تخصص ، سیستم ها و فرآیندهای مناسب می توانیم نتایج مطلوبی را برای مشتریان و شرکت خود ارائه دهیم.

گشودگی:

کارکنان ما تشویق می شوند که نظرات خود را بیان کنند ،. همچنین مهم است که پاسخگوی اشتباهات خود باشیم ، گوش دهیم و سعی کنیم از دیگران بیاموزیم.

طرز فکر کارآفرینی:

ما شرکت خود را با پرورش خلاقیت متمایز می کنیم و دائماً خود را به چالش می کشیم تا از طریق راه حل های نوآورانه خدمات ارزش افزوده را با نرخ های رقابتی به مشتریان خود ارائه دهیم. در حالی که وارد مرحله رشد جدیدی می شویم ، به مشتریان خود نگاه می کنیم تا با تفکر فعالانه و پیش بینی چالش ها و فرصت های شرکت و مشتریان ، تجارت ما ن را گسترش دهیم .

انصاف و احترام:

 ما به عنوان یک شرکت می بایست نسبت به افراد انصاف داشته باشیم و همیشه کارهای درست را انجام دهیم. احترام گذاشتن به یکدیگر در هسته اصلی فرهنگ ماست و انتظار می رود که همه کارکنان با یکدیگر و مشتریان همان گونه رفتار کنند که می خواهند با آنها رفتار شود.